VÝSLEDKOVÁ LISTINA

16. ročníku terénního běhu na 9 km

SLUNCEKROS

(Bischofsteinský kros)


Muži “A” 1981-1961

 

 

 

 

 

1.

Kolář Radek

1969

SK Hronov

40:45.5

2.

Cejzlar Roman

1971

Maratonstav Úpice

41:33.9

3.

Farář Martin

1977

Adršpach

42:33.3

4.

Bolehovský Pavel

1971

Vyšinka

43:10.8

5.

Fátor Miroslav

1964

SKP Trutnov

43:34.1

6.

Čipera Radek

1964

Ski Radvanice

43:44.8

7.

Zelený Luděk

1961

Česká Metuje

44:36.9

8.

Hornych Míra

1980

Dreiborn

44:51.2

9.

Pohl Jan

1976

Spartak Police n.M.

45:16.8

10.

Scholz Vladimír

1979

Machov

45:18.7

11.

Ehler Tomáš

1981

Lokomotiva Pardubice

46:19.6

12.

Vašíček Martin

1971

Ski Radvanice

46:24.0

13.

Karlík Michal

1964

Loko Trutnov

46:27.0

14.

Filip Lukáš

1976

Ski Radvanice

47:27.8

15.

Beran Jaromír

1976

Sokol Bezděkov

48:04.3

16.

Ehler Eda

1979

Lokomotiva Pardubice

48:29.1

17.

Polej Jiří ml.

1971

Podhorsky spolek

48:36.9

18.

Hornych Václav ml.

1978

Redpoint Teplice n. M.

48:38.8

19.

Stuchlík Michal

1974

Spartak Police n.M.

48:54.8

20.

Vondráček Pavel

1964

Redpoint Teplice n. M.

49:44.7

21.

Zelený Tomáš

1975

Dědov

52:57.0

22.

Čálek Filip

1976

Javor

53:00.7

23.

Pohl Martin

1978

Spartak Police n.M.

55:49.0

24.

Bicek Tomáš

1972

Ratab Liberec

57:54.7

25.

Tér Ivan

1975

Terova Bezděkov

58:54.2

26.

Tér Dušan

1965

Terova Bezděkov

1:00:34.7

Muži “B” 1960 - 1950

 

 

 

 

 

1

Beran Jiří

1952

Spartak Police n.M.

40:58.5

2

Pechek Franta

1953

Maratonstav Üpice

41:27.6

3

Vojáček Pavel

1951

Maratonstav Üpice

44:14.6

4

Mach Václav

1955

Maratonstav Üpice

44:26.0

5

Balcar Luboš

1958

Spartak Police n.M.

45:50.2

6

Hejnyš Míra

1960

Spartak Police n.M.

47:03.0

7

Klimeš Béda

1956

Sokol Bukovice

49:25.5

8

Jenka Petr

1958

Spartak Police n.M.

50:12.8

9

Šorfa Luboš

1957

Žďár nad Met.

54:11.9

10

Pavelka Jarda

1954

Lhota za Č. K. 136

54:18.0

11

Řezníček Jarda

1953

Maratonstav Üpice

54:29.8

12

Tylš Jarda

1953

Maratonstav Úpice

54:41.0

13

Rymeš Jiří

1958

Adršpach

58:04.1

14

Rail Vladimír

1955

Dolní Radechová

58:17.6

Muži “C” 1950 a starší

 

 

 

 

 

1

Winter Pavel

1950

SK Hronov

46:26.4

2

Jirásek Míra

1947

Sokol Pavlišov

46:30.3

3

Hornych Václav

1948

Dreiborn

50:50.2

4

Ehler Eda

1948

Lokomotiva Pardubice

51:48.9

5

Kvapil Vojta

1948

Spartak Police n.M.

54:38.0

6

Semirád Kája

1947

Spartak Police n.M.

55:49.0

Ženy 1981 a starší

 

 

 

 

 

1

Haucková Terezie

1976

Spartak Police n.M.

53:45.2

2

Hornychová Helena

1954

Dreiborn

1:03:36.0

3

Středová Jitka

1981

Maratonstav Úpice

1:06:42.0

Dorostenky 1982 a mladší

 

 

 

 

 

1

Pechková Jana

1985

Maratonstav Úpice

58:54.3

2

Holečková Mirka

1985

Spartak Police n.M.

1:01:26.2

3

Holečková Anča

1986

Spartak Police n.M.

1:01:26.2

4

Jenková Jana

1986

Spartak Police n.M.

1:05:30.3

5

Holečková Helča

1988

Spartak Police n.M.

1:05:30.3

6

Jakubcová Michala

1988

Spartak Police n.M.

1:08:42.0

7

Jelínková Lenka

1984

Spartak Police n.M.

1:09:04.0

Dorostenci 1982 a mladší

 

 

 

 

 

1

Vaš Matěj

1983

Spartak Police n.M.

41:39.4

2

Matěna Josef

1984

Ski Radvanice

47:39.8

3

Hejl Dušan

1984

Spartak Police n.M.

48:41.5

4

Hejl Matěj

1987.

Spartak Police n.M.

48:51.9

5

Jenka Petr

1988

Spartak Police n.M.

51:31.9

6

Škraněk Jiří

1982

Horní Drajborna

53:35.5

7

Jelínek Tomáš

1988

Spartak Police n.M.

57:40.9

8

Teuber Petr

1984

Spartak Police n.M.

1:00:34.7

9

Hornych Vít

1988

Dreiborn

1:03:12.0


Chlapci 1986 a mladší - 3,5 km

 

 

 

 

 

1

Červený Roman

1987

Pardubice

24:47.6

2

Winter Jakub

1991

SK Hronov

27:55.4

3

Winter Pavel

1994

SK Hronov

27:57.0

4

Křivohlávek Jakub

1987

Hronov

30:03.0

5

Červený Slavomír

1987

Sokol Hronov

30:03.0

6

Kubeček Martin

1987

Bišík

30.03.0

Dívky 1986 a mladší - 3,5 km

 

 

 

 

 

1

Teuberová Verča

1986

Spartak Police n.M.

20:29.4

2

Krtičková Martina

1984

Spartak Police n.M.

20:55.6

3

Teuberová Kačka

1990

Spartak Police n.M.

21:16.7

4

Beranová Anča

1991

Spartak Police n.M.

21:23.0

5

Klimešová Alena

1963

Sokol Bukovice

21:58.0

6

Pavelková Jáňa

1991

Lhota za Č.K. 136

30:27.0

7

Pavelková Marie

1963

Lhota za Č.K. 136

30:27.0

 

 

 

Sponzoři závodu:

Benet Červený Kostelec

Průmspoj Červený Kostelec

Cyklo Ryšavý Velké Poříčí

KT Sport Hronov

Ogar Červený Kostelec

Doldy Machov

BP Lumen Úpice

Hornych Václav Hronov

Prouza Jan Bišofštajn

Upomínkové předměty - Simonová Hronov

Pekařství Geisler Červený Kostelec

Keramika Haucková Police n. Met.

Sport Hotárek Náchod

Pivovar Krakonoš Trutnov


 

Na Bišíku 30.9.2000

 

Václav Kubeček , v.r.

Antonín Pohl

(ředitel závodu)

(hlavní rozhodčí)

WebZdarma.cz