Výsledková listina 25. ročníku lyžařského přespolního běhu

OKOLO OSTAŠE

 

SPONZOŘI:

LIBRA-TEX, hlavní sponzor LO

Město Police, hlavní sponzor TJ SPPO

STAMP Náchod

VEBA Broumov, a.s.

JOLA, Police n. M.

REDPOINT Teplice n. M.

P. Hauck - Stavitelství a výškové práce, Police n. M.

Keramika Haucková, Police n. M.

Pejskar & spol, Police n. M.

Hračky - sport Havlík, Police n. M.

Pete Blahna, Ádr

Pivovar KRAKONOŠ, Trutnov

VK Ložiska, Police n. M.

Petr Jenka ml., Bukovice

Ing. Josef T é r , Bukovice

ŠMÍDOVA MLÍKÁRNA, Police n.M.

SDRUŽENÍ STĚNAVA Teplice n. M.

Předškolní děti - děvčata, nar. 1994 a ml.

120 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

34

Semeráková

Nikola

94

Trutnov

00:31

2

.

40

Frýbová

Jana

94

Big family

00:34

3

.

44

Jirásková

Šárka

95

Spartak Police nad Metují

00:37

4

.

41

Beranová

Annemarie

94

Big family

00:51

5

.

39

Frýbová

Míša

96

Big family

00:52

6

.

48

Fátorová

Anna

95

Trutnov

00:54

7

.

38

Beranová

Bára

97

Big family

01:14

Předškolní děti - chlapci, nar. 1994 a ml.

120 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

10

Grundmann

Jan

94

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:28

2

.

45

Průša

Libor

94

Spartak Police nad Metují

0:33

3

.

35

Daněk

Michal

96

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:46

4

.

36

Daněk

Jakub

96

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:48

5

.

156

Berka

Matěj

98

Bukovice

1:38

Žákyně do 8 let, nar. 1992 a 93

600 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

30

Grundmannová

Hana

92

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:35

2

.

37

Teichmanová

Markéta

93

Spartak Police nad Metují

2:46

3

.

11

Krůtová

Karolína

92

OLFIN CAR VELLA Trutnov

3:01

4

.

42

Frýbová

Petra

92

Big family

3:10

Žáci do 8 let, nar. 1992 a 93

600 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

12

Petržela

Jan

92

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:14

2

.

23

Daněk

Aleš

92

Spartak Police nad Metují

2:20

3

.

25

Hejnyš

Matěj

93

BKL Machov

2:25

4

.

46

Jirásek

Pavel

92

Spartak Police nad Metují

2:47

Žákyně do 10 let, nar. 1990 a 91

600 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

13

Polzerová

Lenka

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:09

2

.

15

Horáková

Barbora

91

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:11

3

.

31

Holubová

Petra

91

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:12

4

.

7

Pfeiferová

Kateřina

90

Spartak Police nad Metují

2:18

5

.

5

Nekvindová

Jana

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:20

6

.

16

Serbousková

Leona

91

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:21

7

.

6

Leppeltová

Markéta

91

Spartak Police nad Metují

2:23

8

.

43

Beranová

Anna

91

Spartak Police nad Metují

2:28

9

.

29

Teuberová

Katka

90

Spartak Police nad Metují

2:29

10

.

4

Hrubá

Marta

90

SK Plhov Náchod

2:31

11

.

33

Landová

Katka

90

Spartak Police nad Metují

2:32

12

.

9

Sýkorová

Aneta

90

Spartak Police nad Metují

2:35

13

.

14

Skalková

Míša

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:37

14

.

28

Ticháčková

Aneta

90

BKL Machov

2:40

15

.

49

Fátorová

Eliška

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:43

Žáci do 10 let, nar. 1990 a 91

600 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

26

Biňovský

Tomáš

91

BKL Machov

2:05

2

.

18

Müller

Dan

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:06

3

.

27

Šolc

Vítězslav

91

BKL Machov

2:12

4

.

17

Šlofar

Vít

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:14

5

.

19

Kubišta

Jakub

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:21

6

.

22

Skalka

Jakub

91

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:23

7

.

20

Beran

Matěj

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:29

8

.

3

Tichý

Petr

90

SK Plhov Náchod

2:31

9

.

2

Škoda

Jan

90

SK Plhov Náchod

2:35

10

.

47

Winter

Jakub

91

SK Hronov

2:37

11

.

24

Van Steelant

Lukáš

91

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:44

12

.

21

Teichman

Martin

90

OLFIN CAR VELLA Trutnov

2:47

Žákyně mladší, nar. 1988 a 89

1500 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

100

Holečková

Helena

88

Spartak Police nad Metují

5:24

2

.

66

Petrželová

Tereza

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:27

3

.

74

Daňková

Kateřina

89

Spartak Police nad Metují

5:31

4

.

73

Jaklová

Lucie

88

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:36

5

.

65

Nývltová

Tereza

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:40

6

.

52

Slezáková

Nikola

88

SK Plhov Náchod

5:53

7

.

67

Pýchová

Eva

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:54

8

.

96

Tillerová

Michaela

89

Spartak Police nad Metují

6:15

9

.

68

Zajíčková

Šárka

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

6:30

10

.

97

Ticháčková

Daniela

88

BKL Machov

6:33

11

.

51

Kolářská

Jana

88

SK Plhov Náchod

6:45

Žáci mladší, nar. 1988 a 89

1500 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

1

Jenka

Petr

88

Spartak Police nad Metují

4:49

2

.

62

Paseka

Petr

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:08

3

.

56

Hrabal

Tomáš

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:11

4

.

61

Nývlt

Jiří

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:18

5

.

72

Jelínek

Tomáš

88

Spartak Police nad Metují

5:23

6

.

57

Chrástek

Jiří

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:30

7

.

71

Vrána

Jakub

88

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:35

8

.

60

Murčo

Jan

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:38

9

.

58

Kuhn

Vojtěch

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:45

10

.

64

Milata

Tomáš

89

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:47

11

.

55

Kosař

Michal

89

SK Plhov Náchod

6:17

12

.

70

Teichman

Tomáš

88

OLFIN CAR VELLA Trutnov

6:20

13

.

155

Rücker

Jakub

88

BKL Machov

6:24

14

.

69

Petr

Pavel

88

OLFIN CAR VELLA Trutnov

6:40

Žákyně starší, nar. 1986 a 87

1500 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

91

Nývltová

Eva

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

4:57

2

.

99

Holečková

Anna

86

Spartak Police nad Metují

5:10

3

.

82

Kultová

Iveta

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:17

4

.

89

Jindřichová

Erika

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:28

5

.

98

Vrbová

Martina

87

BKL Machov

5:41

6

.

92

Sombotová

Jana

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

5:42

7

.

94

Jenková

Jana

86

Spartak Police nad Metují

5:44

8

.

54

Josefiová

Lenka

86

SK Plhov Náchod

5:58

9

.

83

Zajíčková

Radka

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

6:00

10

.

90

Milatová

Michaela

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

6:09

11

.

53

Šofrová

Klára

86

SK Plhov Náchod

6:13

Žáci starší, nar. 1986 a 87

3000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

93

Hejl

Matěj

87

Spartak Police nad Metují

10:23

2

.

153

Novák

Vojtěch

86

PORKERT Skuhrov n/Bělou

10:25

3

.

88

Rudolf

Tomáš

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

10:31

4

.

86

Opočenský

Jakub

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

10:47

5

.

85

Mach

Jan

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

10:49

6

.

154

Jirouš

Luděk

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:03

7

.

77

Müller

Tomáš

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:22

8

.

152

Sivák

Ladislav

86

DVÚ Horní Maršov

11:37

9

.

78

Nekvinda

Alexandr

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:38

10

.

80

Šlofar

Jan

87

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:49

11

.

84

Jindřich

Petr

86

OLFIN CAR VELLA Trutnov

12:08

12

.

95

Šimek

Jakub

86

SKI Radvanice

12:34

13

.

151

Žiga

Ladislav

87

DVÚ Horní Maršov

15:25

Dorostenky mladší, nar. 1984 a 85

3000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

117

Chrástková

Martina

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:00

2

.

118

Nývltová

Marcela

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:19

3

.

119

Skalková

Denisa

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

11:30

4

.

131

Kubeová

Jana

85

TJ Dvůr Králové nad Labem

11:44

5

.

142

Pechková

Jana

85

Maratonstav Úpice

11:53

6

.

126

Krtičková

Martina

84

Spartak Police nad Metují

12:11

7

.

120

Jindřichová

Jitka

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

12:20

8

.

129

Holečková

Miroslava

85

Spartak Police nad Metují

12:26

9

.

127

Jelínková

Lenka

84

Spartak Police nad Metují

12:54

111

Kousalová

Veronika

84

SK Plhov Náchod

odstoupila

Dorostenci mladší, nar. 1984 a 85

5000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

103

Čichovský

Jan

84

OLFIN CAR VELLA Trutnov

17:24

2

.

113

Dlouhý

Lukáš

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

17:56

3

.

104

Paseka

Roman

84

OLFIN CAR VELLA Trutnov

18:02

4

.

139

Bartoš

Jan

84

PORKERT Skuhrov n/Bělou

18:13

5

.

102

Vojáček

Aleš

84

OLFIN CAR VELLA Trutnov

18:54

6

.

114

Erlebach

Lukáš

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

19:05

7

.

122

Matěna

Josef

84

SKI Radvanice

19:26

8

.

123

Jiránek

Marek

85

SKI Radvanice

19:35

9

.

135

Olah

Jan

84

DVÚ Horní Maršov

19:52

10

.

115

Pokorný

Petr

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

20:25

11

.

138

Krunčík

Pavel

85

PORKERT Skuhrov n/Bělou

21:14

12

.

124

Doležal

Tomáš

85

SKI Radvanice

22:34

13

.

116

Sombota

Petr

85

OLFIN CAR VELLA Trutnov

23:28

14

.

125

Teuber

Petr

84

Spartak Police nad Metují

23:58

15

.

136

Duhaj

Milan

84

DVÚ Horní Maršov

27:00

Dorostenky starší, nar. 1982 a 83

5000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

107

Fišerová

Milada

83

OLFIN CAR VELLA Trutnov

20:30

2

.

132

Ruferová

Iva

83

OB Náchod

0,903472

Dorostenci starší, nar. 1982 a 83

5000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

140

Votroubek

Jan

82

PORKERT Skuhrov n/Bělou

19:43

2

.

105

Pechek

Petr

83

OLFIN CAR VELLA Trutnov

17:27

3

.

134

Zvěřina

Petr

82

OB Náchod

18:22

4

.

106

Mach

Václav

82

OLFIN CAR VELLA Trutnov

19:21

5

.

137

Průša

Jiří

83

DVÚ Horní Maršov

26:35

Ž e n y , nar. 1981 a starší

5000 m

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

v kat.

číslo

nar.

1

.

112

Pichrtová

Anna

73

Maratonstav Úpice

18:24

2

.

128

Melišíková

Marie

76

OLFIN CAR VELLA Trutnov

19:56

3

.

143

Hanušová

Lenka

79

SK Nové Město nad Metují

20:04

4

.

141

Andršová

Zuzana

80

PORKERT Skuhrov n/Bělou

20:33

5

.

108

Bachová

Jana

81

OLFIN CAR VELLA Trutnov

20:51

6

.

109

Macková

Václava

81

OLFIN CAR VELLA Trutnov

20:57

6

.

110

Navrátilová

Lucie

80

OLFIN CAR VELLA Trutnov

20:57

8

.

144

Wiesnerová

Lenka

69

Hotel Skalní město Adršpach

22:07

9

.

130

Vítková

Nina

81

Spartak Police nad Metují

23:39

Muži "A", nar. 1981 až 60

12,5 km

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

celk.

v kat.

číslo

nar.

poř.

1

.

1

Šretr

Oskar

73

OLFIN CAR VELLA Trutnov

43:41

1

.

2

.

62

Skalický

Roman

71

SVS Krkonoše Vrchlabí

43:59

3

.

3

.

12

Holub

Petr

66

OLFIN CAR VELLA Trutnov

44:36

4

.

4

.

17

Pross

David

75

PORKERT Skuhrov n/Bělou

45:54

5

.

5

.

55

Ulich

Petr

68

Material-technology

46:46

7

.

6

.

11

Petržela

Pavel

63

Mladé Buky

47:10

8

.

7

.

22

Kolář

Radek

69

SK Hronov

47:14

9

.

8

.

46

Doležal

Tomáš

78

BKL Machov

47:34

10

.

9

.

16

Ehl

Jiří

77

PORKERT Skuhrov n/Bělou

48:04

11

.

10

.

4

Čipra

Radek

64

SKI Radvanice

48:21

12

.

11

.

33

Fátor

Miloslav

64

SKP Trutnov

48:30

13

.

12

.

56

Vanta

Josef

62

TC Dobruška

48:48

14

.

13

.

15

Ehl

Jaroslav

81

PORKERT Skuhrov n/Bělou

49:09

15

.

14

.

53

Farář

Martin

77

Jiskra Adršpach

49:25

16

.

15

.

18

Rücker

Pavel

76

SK Hronov

49:29

17

.

16

.

6

Pohl

Jan

76

Spartak Police nad Metují

49:34

18

.

17

.

49

Beran

Jan

83

Spartak Police nad Metují

49:39

19

.

18

.

54

Šesták

Karel

71

Hauck team Zlič

49:50

21

.

19

.

14

Hrzán

Richard

72

Spartak Police nad Metují

49:55

22

.

20

.

34

Beran

Jiří

77

Spartak Police nad Metují

50:11

24

.

21

.

35

Stuchlík

Michal

74

Spartak Police nad Metují

51:21

29

.

22

.

47

Fulka

Jiří

60

Spartak Police nad Metují

51:46

30

.

23

.

45

Trnovský

Miloslav

65

Růža bike Teplice n/Metují

52:04

32

.

24

.

26

Kubíček

Petr

67

Hradec Králové

52:15

33

.

25

.

37

Štolfa

Martin

74

Police nad Metují

52:24

34

.

26

.

61

Hornych

Miroslav

80

Sokol Hronov

52:59

38

.

27

.

5

Pohl

Martin

78

Spartak Police nad Metují

53:04

39

.

28

.

7

Slavík

Pavel

73

OB Náchod

54:13

42

.

29

.

60

Tůma

Petr

75

Podborský spolek

54:26

45

.

30

.

30

Knápek

Ladislav

61

SKI Olymp Hradec Králové

55:10

47

.

31

.

58

Binar

Luboš

66

Růža bike Teplice n/Metují

55:25

49

.

32

.

42

Škraněk

Jiří

82

Spartak Police nad Metují

56:01

50

.

33

.

3

Daněk

Pavel

64

Spartak Police nad Metují

56:34

51

.

34

.

8

Beran

Jaroslav

70

Růža bike Teplice n/Metují

58:57

54

.

35

.

43

Hejl

Miroslav

60

Spartak Police nad Metují

1:00:13

59

.

36

.

59

Polej

Jiří

71

Podborský spolek

1:00:26

60

.

Muži "B", nar. 1959 až 50

12,5 km

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

celk.

v kat.

číslo

nar.

poř.

1

.

23

Pechek

František

53

Maratonstav Úpice

43:44

2

.

2

.

24

Beran

Jiří

52

Spartak Police nad Metují

46:10

6

.

3

.

32

Horák

Jiří

58

SKP Trutnov

49:44

20

.

4

.

28

Winter

Pavel

50

SK Hronov

50:44

25

.

5

.

39

Mach

Václav

55

Maratonstav Úpice

50:52

26

.

6

.

41

Krám

Miroslav

56

Maratonstav Úpice

51:13

28

.

7

.

29

Šrůtek

Stanislav

58

Rtyně v Podkrkonoší

51:49

31

.

8

.

36

Balcar

Luboš

58

Spartak Police nad Metují

52:31

35

.

9

.

13

Jenka

Petr

58

Spartak Police nad Metují

52:38

36

.

10

.

51

Šorfa

Luboš

57

Žďár nad Metují

52:45

37

.

11

.

19

Nejman

Libor

53

SK Náchod

53:17

40

.

12

.

40

Wiesner

Jiří

56

Hotel Skalní město

54:11

41

.

13

.

64

Brunclík

Ivo

58

Slovan Špindlerův Mlýn

54:24

44

.

14

.

63

Klimeš

Bedřich

56

Sokol Bukovice

54:59

46

.

15

.

27

Stuchlík

Zdeněk

50

SKI Olymp Hradec Králové

55:12

48

.

16

.

21

Jirouš

Jaroslav

51

Spartak Police nad Metují

58:37

52

.

17

.

10

Kubín

Leoš

59

Cíl Náchod

59:54

57

.

18

.

38

Martinec

Jan

59

Suchodol

59:58

58

.

Muži "C", nar. 1949 až 40

12,5 km

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

celk.

v kat.

číslo

nar.

poř.

1

.

2

Metelka

Josef

44

Sokol Studnice u Náchoda

50:05

23

.

2

.

9

Javůrek

Jiří

48

Jiskra Horní Maršov

51:00

27

.

3

.

31

Náprstek

Jiří

49

Jilemnice

54:17

43

.

4

.

52

Kvapil

Vojtěch

48

Spartak Police nad Metují

58:42

53

.

5

.

57

Polej

Jiří

46

Hronov

59:07

55

.

6

.

50

Semirád

Karel

47

Spartak Police nad Metují

59:13

56

.

7

.

48

Kubeček

Vladimír

48

Spartak Police nad Metují

odstoupil

Muži "D", nar. 1939 a starší

12,5 km

pořadí

start.

ročník

oddíl

čas

celk.

v kat.

číslo

nar.

poř.

1

.

44

Svatoš

Otakar

34

Sokol Kostelec nad Orlicí

1:04:06

61

.

2

.

20

Tér

Josef

36

Spartak Police nad Metují

1:16:53

62

.

Závod se konal za chladného počasí, teplota okolo 5 stupňů, přeháňky.

Trať byla značně rozmoklá a kluzká. Nebyl hlášen žádný úraz. Nebyl podán žádný protest.

Po závodě se našly jedny kalhoty, přihlaste se o ně na adrese:

Antonín Pohl, Hvězdecká 13, 549 54 Police nad Metují, TB 0447-94339, TZ 94511,fax 96146.

V Polici nad Metují, 17. října 1999 Antonín Pohl - ředitel závodu

Josef Kohm - hlavní rozhodčí

 

WebZdarma.cz