19. MEZINÁRODNÍ HOROLEZECKÝ FILMOVÝ FESTIVAL

SK Redpoint Teplice nad Metují

a

Tělovýchovná jednota SPARTAK Police nad Metují

Výsledková listina

9. ročníku terénního běhu

BUFO CROSS

BĚH TEPLICKÝMI SKALAMI

25. 8. 2002

Sponzoři:

BUFO Zlín

SPORTIV REDPOINT Teplice n/M

DOLDY, Machov

MANMAT Pěkov

KNIHKUPECTVÍ KOHL Teplice n/M

SLUNEČNICE Teplice n/M

MĚSTO Teplice n/M

Muži A, nar. 1983 až 1963

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

16

Krupička

Robert

78

Ústí nad Orlicí

29:58

2

.

1

Čodov

Ivan

66

DATALUSK Jihlava

31:35

3

.

18

Ropek

Rudolf

70

DUKLA Liberec

31:54

4

.

2

Lohynský

Jaroslav

72

LOKO Trutnov

31:55

5

.

60

Hepner

David

76

SHK OB Hradec Králové

32:21

6

.

17

Brýdl

Pavel

80

Hotárek Hronov

32:39

7

.

14

Vacek

Martin

69

Iscarex Česká Třebová

32:54

8

.

24

Holub

Petr

66

Pete Ádr team

33:52

9

.

34

Holub

Miroslav

66

Bukovice

33:59

10

.

8

Kolář

Radek

69

SK Hronov

33:59

11

.

9

Vaš

Matěj

83

SPARTAK Police nad Metují

34:15

12

.

58

Krejcar

Daniel

75

Maratonstav Úpice

35:29

13

.

15

Šimůnek

Jan

82

Iscarex Česká Třebová

35:38

14

.

3

Fátor

Miroslav

64

SKP Trutnov

35:41

15

.

72

Kopecký

Pavel

78

Ctirad Chomutov

35:42

16

.

55

Česenek

Zbyšek

68

SPARTAK Police nad Metují

36:35

17

.

75

Žilák

František

81

SK REDPOINT Teplice n/M

36:43

18

.

35

Scholz

Vladimír

79

Pila Machov

36:44

19

.

30

Čipera

Radek

64

SKI Radvanice

36:55

20

.

83

Jurášek

Michal

67

HOKET

37:07

21

.

48

Srovnal

Otakar

75

HO LOKO Zábřeh

37:11

22

.

68

Mazač

Jaroslav

68

Maratonstav Úpice

37:17

23

.

77

Hurdálek

Robert

78

YETTI klub Trutnov

37:25

24

.

25

Vašíček

Martin

71

SKI Radvanice

37:40

25

.

51

Mihulka

Jindřich

70

3 SPEED Praha

37:46

26

.

89

Kubeček

Štěpán

76

za Terezku

37:54

27

.

43

Nosek

Jaroslav

63

ARTWISH

38:00

28

.

73

Diviš

Martin

63

Klub Klid

38:10

29

.

46

Tichý

Pavel

63

AC Náchod

38:17

30

.

61

Weiner

Jakub

79

SHK OB Hradec Králové

38:32

31

.

78

Tůma

Pavel

68

TEROVA Bezděkov n/Met

38:45

32

.

79

Matoušek

Milan

67

AZ-eko Šumperk

38:53

33

.

39

Koláček

Martin

77

TJ Valašsko

38:56

34

.

5

Sucharda

Jakub

79

HUDYsport Praha

39:10

35

.

80

Vlasák

Petr

63

HO PřFUK Praha

39:15

36

.

33

Pohl

Jan

76

SPARTAK Police nad Metují

39:35

37

.

45

Kuře

Petr

75

SK Jíra

39:43

38

.

70

Šebánek

Martin

64

Přátelé Kokořínského údolí

41:19

39

.

12

Erben

Jaroslav

79

za maminku

41:30

40

.

96

Pánek

Pavel

76

E Speedo

41:57

41

.

41

Polej

Jiří

71

Hronov

42:08

42

.

90

Herot

Jiří

80

HK Rakovník

42:16

43

.

19

Macek

Martin

64

HO Hradec Králové

43:31

44

.

31

Venera

Petr

66

Mladá Boleslav

43:56

45

.

82

Juřica

Pavel

79

HO Vertical

43:59

46

.

85

Kočara

Jiří

70

HO Vítkovice

45:46

47

.

37

Soukup

Václav

67

MěÚ Hronov

46:36

48

.

44

Csiffary

Ladislav

73

ARTWISH

48:31

49

.

94

Beke

Marián

64

HK Rakovník

50:50

50

.

92

Oliva

Jiří

87

HK Rakovník

51:22

Muži B, nar. 1962 až 1953

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

13

Stránský

Aleš

60

ISCAREX Česká Třebová

33:11

2

.

74

Fulka

Jiří

60

SK REDPOINT Teplice n/M

37:23

3

.

4

Trnka

Milan

56

Trutnov

38:07

4

.

97

Zelený

Luděk

61

Česká Metuje

38:21

5

.

6

Balcar

Luboš

58

KRAKONOŠ Trutnov

38:51

6

.

76

Šorfa

Luboš

57

AC Náchod

40:30

7

.

7

Bureš

Jindřich

53

Maratonstav Úpice

40:50

8

.

69

Mach

Jan

56

Teplice nad Metují

41:14

9

.

86

Klimeš

Bedřich

61

Bukovice

42:27

10

.

23

Mazánek

Milan

60

Deštné

49:13

Muži C, nar. 1952 a starší

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

11

Vojáček

Pavel

51

KRAKONOŠ Trutnov

38:27

2

.

57

Krejcar

Petr

45

Maratonstav Úpice

40:06

3

.

64

Domáň

Ladislav

49

ZŠ Komenského Náchod

43:02

4

.

49

Srovnal

Otakar

42

Zábřeh

45:20

5

.

38

Polej

Jiří

46

Hronov

46:03

6

.

32

Krumer

Miroslav

49

Ostroh

47:06

7

.

93

Doubrava

Jan

46

Rakovník

01:10:35

Ženy, nar. 1983 a starší

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

47

Martinová

Eva

58

Sokol Valteřice

43:08

2

.

20

Kubrová

Dagmar

63

Labe TRICLUB Hradec Králové

43:16

3

.

67

Haucková

Tereza

76

SPARTAK Police nad Metují

43:19

4

.

36

Benešová

Jolana

69

SK REDPOINT Teplice n/M

44:39

5

.

71

Jahnová

Anežka

81

Ctirad Chomutov

46:07

6

.

84

Kočarová-Pechová

Klára

72

HO Vítkovice

47:17

7

.

62

Fejlková

Martina

81

SLAVIA Hradec Králové

47:49

8

.

56

Petrásková

Jana

63

VŠ Elektro Praha

49:13

9

.

88

Krtičková

Stáňa

76

Broumov

50:50

Dorostenci, nar. 1984 a mladší

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

26

Matěna

Josef

84

SKI Radvanice

36:02

2

.

59

Hovanec

Stanislav

84

HO Baník Karviná

38:49

3

.

10

Hejl

Dušan

84

SPARTAK Police nad Metují

39:03

4

.

28

Rejfek

Luboš

87

SKI Radvanice

40:22

5

.

29

Doležal

Tomáš

85

SKI Radvanice

41:32

6

.

91

Bayer

Radek

84

SK REDPOINT Teplice n/M

42:37

7

.

92

Oliva

Jiří

87

HK Rakovník

51:22

8

.

98

Sedláček

Ivo

91

01:04:03

9

.

95

Dvořák

Václav

86

HK Rakovník

01:10:35

Dorostenky, nar. 1984 a mladší

poř.

st.č.

jméno

nar.

klub - místo

čas

1

.

42

Holubová

Petra

90

OLFIN CAR VELLA Trunov

47:00

2

.

66

Holečková

Helena

88

SPARTAK Police nad Metují

51:22

3

.

65

Holečková

Mirka

85

SPARTAK Police nad Metují

54:12

 

Závod se konal za teplého slunečného počasí, bez protestů a úrazů.

V Teplicích nad Metují, 25. 8. 2002

ing. Tomáš Čada

Antonín Pohl

ředitel závodu

hlavní rozhodčí

WebZdarma.cz