18. MEZINÁRODNÍ HOROLEZECKÝ FILMOVÝ FESTIVAL

SK Redpoint Teplice nad Metují

a

TJ SPARTAK Police nad Metují

 

Výsledková listina

8. ročník terénního běhu

BUFO CROSS

BĚH TEPLICKÝMI SKALAMI

26. 8. 2001

Muži A, nar. 1982 až 1962 

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

celk.

poř.

1

.

11

 

Dryja

Marek

70

 

Polsko

0:30:35

 

1

.

2

.

13

 

Kratochvíl

Miloš

75

 

CTC Fort Ústí nad Orlicí

0:30:59

 

2

.

3

.

14

 

Šretr

Oskar

73

 

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:31:13

 

3

.

4

.

12

 

Lazarowicz

Jarek

70

 

Polsko

0:31:55

 

4

.

5

.

35

 

Jedlička

Michal

73

 

SK Nové Dvory

0:32:17

 

5

.

6

.

16

 

Vrabec

Martin

79

 

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:32:42

 

6

.

7

.

37

 

Koukal

Martin

78

 

SKP Jablonec

0:32:57

 

7

.

8

.

39

 

Brýdl

Pavel

80

 

Hotárek Hronov

0:33:08

 

8

.

9

.

18

 

Holub

Petr

66

 

SK Redpoint Teplice nad Met.

0:33:40

 

11

.

10

.

2

 

Farář

Martin

77

 

KP2T Adršpach

0:33:49

 

12

.

11

.

15

 

Jakoubek

Tomáš

79

 

Jablonec nad Nisou

0:34:01

 

14

.

12

.

44

 

Krejcar

Daniel

75

 

Maratonstav Úpice

0:34:18

 

15

.

13

.

25

 

Koutný

Tomáš

77

 

SKPŠ Praha

0:34:22

 

16

.

14

.

4

 

Kolář

Radek

69

 

SK Hronov

0:34:24

 

17

.

15

.

23

 

Holub

Miroslav

66

 

Bukovice

0:34:32

 

18

.

16

.

19

 

Novák

Tomáš

80

 

Janda team Koberovy

0:34:54

 

19

.

17

.

1

 

Čivrný

Jiří

81

 

Semily

0:35:05

 

20

.

18

.

6

 

Štangler

David

74

 

Trutnov

0:35:33

 

21

.

19

.

31

 

Macek

Honza

80

 

Zábřeh

0:35:34

 

22

.

20

.

17

 

Slavata

Tomáš

81

 

HUDYsport

0:35:50

 

23

.

21

.

32

 

Česenek

Zbyšek

68

 

Spartak Police nad Metují

0:36:01

 

25

.

22

.

10

 

Němec

Michal

80

 

SE4TEAM

0:36:09

 

26

.

23

.

9

 

Duch

Miroslav

79

 

SK BP Lumen Úpice

0:36:16

 

27

.

24

.

24

 

Scholz

Vladimír

79

 

Machov

0:36:40

 

29

.

25

.

7

 

Čipera

Radek

64

 

SKI Radvanice

0:36:42

 

30

.

26

.

3

 

Kříž

Libor

78

 

Loko-OB Pardubice

0:36:45

 

31

.

27

.

42

 

Knill

Daw

76

 

HKO Police nad Metují

0:36:58

 

34

.

27

.

41

 

Kuře

Pavel

72

 

HO Náchod

0:36:58

 

34

.

29

.

34

 

Jedlička

Marek

75

 

SK Nové Dvory

0:37:18

 

38

.

30

.

30

 

Srovnal

Otakar

75

 

Zábřeh

0:37:36

 

41

.

31

.

43

 

Trnovský

Míla

65

 

HOBUK

0:37:38

 

43

.

32

.

48

 

Polej

Jiří

71

 

Hronov

0:37:46

 

45

.

33

.

20

 

Tichý

Pavel

63

 

AC Náchod

0:37:55

 

47

.

34

.

28

 

Jurášek

Michal

67

 

HOKET

0:38:07

 

48

.

35

.

8

 

Sucharda

Jakub

79

 

HUDYsport

0:38:45

 

51

.

36

.

40

 

Vejražka

Štěpán

71

 

VESPO Liberec

0:38:52

 

52

.

37

.

36

 

Skyba

Martin

62

 

Brno

0:38:59

 

53

.

38

.

38

 

Diviš

Martin

63

 

Klub Klid

0:39:21

 

56

.

39

.

5

 

Burdych

Tomáš

82

 

SK Hronov

0:39:27

 

57

.

40

.

46

 

Mihulka

Jindřich

70

 

PARKOM

0:39:30

 

58

.

41

.

51

 

Hanuš

Přemysl

76

 

KUS Jablonné nad Orlicí

0:40:06

 

61

.

42

.

29

 

Šebánek

Martin

64

 

Alpin

0:40:31

 

62

.

43

.

21

 

Skalský

Miloš

67

 

Náchod

0:41:19

 

68

.

44

.

50

 

Kratochvíl

Daniel

73

 

Praha

0:42:48

 

71

.

45

.

26

 

Hes

Martin

76

 

Ádr

0:43:09

 

74

.

46

.

33

 

Dvořáček

Pavel

82

 

Olomouc

0:45:18

 

79

.

47

.

49

 

Mašek

Kamil

77

 

Jánské Lázně

0:50:06

 

85

.

48

.

45

 

Kočara

Jiří

70

 

HO Vítkovice

0:57:59

 

92

.

49

.

47

 

Linhart

Miloš

80

 

VaK Náchod

0:58:54

 

94

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži B, nar. 1961 až 1952 

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

 

 

1

.

61

 

Čivrný

Jiří

53

 

Slovan Liberec

0:33:52

 

13

.

2

.

65

 

Novák

Zdeněk

54

 

Janda team Koberovy

0:36:52

 

33

.

3

.

73

 

Zelený

Luděk

61

 

Česká Metuje

0:37:15

 

37

.

4

.

62

 

Trnka

Milan

56

 

Trutnov

0:37:23

 

39

.

5

.

70

 

Balcar

Luboš

58

 

Pivovar Krakonoš Trutnov

0:37:40

 

44

.

6

.

64

 

Nývlt

Milan

61

 

SKI Radvanice

0:37:53

 

46

.

7

.

69

 

Vlach

Miroslav

60

 

Spartak Police nad Metují

0:38:18

 

49

.

8

.

68

 

Hejnyš

Miroslav

60

 

Spartak Police nad Metují

0:38:30

 

50

.

9

.

67

 

Šlégr

Jiří

54

 

Maratonstav Úpice

0:39:56

 

60

.

10

.

66

 

Šorfa

Luboš

57

 

AC Náchod

0:41:17

 

66

.

11

.

72

 

Klimeš

Bedřich

56

 

Sokol Bukovice

0:41:45

 

70

.

12

.

71

 

Rücker

Oldřich

55

 

Machov Lhota

0:57:59

 

92

.

13

.

63

 

Eppert

Roman

59

 

Canis Lupus

vzdal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Muži C, nar. 1951 a starší 

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

celk.

poř.

1

.

101

 

Vojáček

Pavel

51

 

Pivovar Krakonoš Trutnov

0:36:35

 

28

.

2

.

103

 

Javůrek

Jiří

48

 

Jiskra Horní Maršov

0:36:48

 

32

.

3

.

109

 

Nosek

Miloš

50

 

SK Redpoint Teplice nad Met.

0:39:42

 

59

.

4

.

107

 

Krejcar

Petr

45

 

Maratonstav Úpice

0:41:36

 

69

.

5

.

102

 

Ehler

Edvard

48

 

Loko Pardubice

0:42:52

 

72

.

6

.

106

 

Domáň

Ladislav

49

 

ZŠ Kamenec Náchod

0:43:50

 

75

.

7

.

108

 

Polej

Jiří

46

 

Hronov

0:44:11

 

76

.

8

.

105

 

Srovnal

Otakar

42

 

Loko Zábřeh

0:45:28

 

80

.

9

.

110

 

Linhart

Miloš

44

 

VaK Náchod

1:00:42

 

96

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ženy, nar. 1982 a starší 

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

celk.

poř.

1

.

132

 

Pichrtová

Anička

73

 

Maratonstav Úpice

0:33:10

 

9

.

2

.

137

 

Hanušová

Lenka

79

 

SK Nové Město nad Metují

0:37:00

 

36

.

3

.

131

 

Hájková

Renata

75

 

Maratonstav Úpice

0:39:05

 

54

.

4

.

134

 

Vrabcová

Jitka

81

 

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:39:15

 

55

.

5

.

135

 

Šretrová

Lenka

80

 

OLFIN CAR VELLA Trutnov

0:40:40

 

63

.

6

.

133

 

Tůmová

Eva

69

 

Maratonstav Úpice

0:40:50

 

64

.

7

.

192

 

Benešová

Jolana

69

 

SK Redpoint Teplice nad Met.

0:44:22

 

77

.

8

.

136

 

Nývltová

Radka

77

 

Slovan Liberec

0:44:29

 

78

.

9

.

139

 

Kočarová-Pechová

Klára

72

 

HO Vítkovice

0:47:27

 

81

.

10

.

193

 

Krtičková

Stanislava

76

 

Broumov

0:52:27

 

87

.

11

.

191

 

Babováková

Petra

78

 

Tatran Střešovice

0:52:53

 

88

.

12

.

138

 

Weinerová

Adéla

82

 

SK Nové Dvory

0:56:40

 

91

.

13

.

140

 

Linhartová

Zuzana

75

 

Náchod

1:00:42

 

96

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenci, nar. 1983 a mladší 

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

celk.

poř.

1

.

153

 

Erben

Libor

83

 

Janda team Koberovy

0:33:17

 

10

.

2

.

151

 

Vojáček

Aleš

84

 

Loko Trutnov

0:35:55

 

24

.

3

.

158

 

Čichovský

Jan

84

 

Maratonstav Úpice

0:37:33

 

40

.

4

.

152

 

Matěna

Josef

84

 

SKI Radvanice

0:37:37

 

42

.

5

.

160

 

Beran

Jan

83

 

Spartak Police nad Metují

0:41:06

 

65

.

6

.

156

 

Bayer

Radek

84

 

SK Redpoint Teplice nad Met.

0:41:18

 

67

.

7

.

154

 

Čermák

Antonín

84

 

VK Slavie Děčín

0:43:05

 

73

.

8

.

157

 

Vlach

Lukáš

87

 

Spartak Police nad Metují

0:48:44

 

83

.

9

.

155

 

Hornych

Vít

88

 

Modelárna Hronov

0:52:13

 

86

.

10

.

159

 

Hrouda

Jan

86

 

Praha

0:59:19

 

95

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dorostenky, nar. 1983 a mladší

poř.

 

st.č.

 

jméno

 

nar.

 

klub - místo

čas

 

celk.

poř.

1

.

144

 

Shybová

Lucie

87

 

Brno

0:48:16

 

82

.

2

.

143

 

Holečková

Anna

86

 

Spartak Police nad Metují

0:50:04

 

84

.

3

.

142

 

Holečková

Helena

88

 

Spartak Police nad Metují

0:56:34

 

89

.

3

.

141

 

Holečková

Mirka

85

 

Spartak Police nad Metují

0:56:34

 

89

.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závod proběhl bez protestů za teplého slunečného počasí. Závodník Roman Eppert vzdal pro úraz.

Ing. Josef Havlíček - hlavní rozhodčí

Ing. Tomáš Čada - ředitel závodu

Teplice nad Metují, 26.8.2001

WebZdarma.cz