VÝSLEDKOVÁ LISTINA

 

 

BUFO CROSS 2000

 

 

17.MEZINÁRODNÍ HOROLEZECKÝ FILMOVÝ FESTIVAL

7.ročník běhu Teplickými skalami

Teplice nad Metují

27.8.2000

 

 

 

 

 

pořadatel:

SK REDPOINT

Horní 13

549 57 Teplice nad Metují

tel/fax: 0447-581042

http: //www.redpointteam.cz/

spolupořadatelé:

SKI SPARTAK Police nad Metují

MĚSTO Teplice nad Metují

 

 

 

 

 

DOROSTENKY DO 18 LET

1.

57

HOLEČKOVÁ Mirka

85

SPARTAK Police n.Met.

48:14

84.

2.

58

HOLEČKOVÁ Helena

88

SPARTAK Police n.Met.

50:37

92.

3.

45

JENKOVÁ Jana

86

SPARTAK Police n.Met.

51:34

93.

ŽENY OD 19 LET

1.

23

HANUŠOVÁ Lenka

79

SK Nové Město n.Met.

35:54

24.

2.

25

MIŠEJOVÁ Mária

81

UMB Bánská Bystrica

40:40

60.

3.

59

DVOŘÁKOVÁ Ivana

74

TJ Rožnov p.Rad.

47:49

83.

4.

27

HAUCKOVÁ Tereza

76

SKI Police n.Met.

48:23

85.

5.

63

KRTIČKOVÁ Stanislava

76

Broumov

49:30

87.

6.

65

KOČÁROVÁ-PECHOVÁ Klára

72

TJ Frrýdek-Místek

49:41

89.

7.

55

VLČKOVÁ Karolína

78

Blansko

50:08

91.

DOROSTENCI DO 18 LET

1.

44

VAŠ Matěj

83

SPARTAK Police n.Met.

34:59

11.

2.

60

ČICHOVSKÝ Jan

84

MARATONSTAV Úpice

35:35

18.

3.

32

BURDYCH Tomáš

82

SK Hronov

37:48

34.

4.

15

MATĚNA Josef

84

SKI Radvanice

39:25

49.

5.

87

BERAN Jan

83

HKO Police n.Met.

40:39

57.

6.

13

JIRÁNEK Marek

85

SKI Radvanice

41:42

65.

7.

42

JENKA Petr

88

SKI Police n.Met.

43:38

74.

8.

75

ŠKRANĚK Jiří

82

SKI Police n.Met.

47:11

82.

9.

96

JANÁK Matěj

88

5/1 zypciloN

49:34

88.

10.

38

BĚLONOHÝ Ondřej

90

Praha 6 Suchdol

54:32

94.

11.

91

HORNYCH Vít

88

SOKOL Hronov

1:07:33

95.

12.

37

NAHODIL Vítek

88

Praha 3 Žižkov

1:08:27

96.

13.

41

WINTER Jakub

91

SK Hronov

1:08:28

97.

MUŽI 19-39 LET

1.

24

VAŠEK Vladimír

69

AFK SKP Pardubice

30:58

1.

2.

2

KRATOCHVÍL Miloš

75

SK Holice

31:10

2.

3.

19

KREJCAR Daniel

75

MARATONSTAV Úpice

32:04

4.

4.

5

KOLÁŘ Radek

69

SK Hronov

32:47

6.

5.

9

VACULKA Richard

70

ŽELEZÁRNY Prostějov

34:19

7.

6.

34

BRÝDL Pavel

80

SK Hronov

34:38

8.

7.

88

NĚMEC Michal

80

SEY TEAM

34:40

9.

8.

56

BOLEHOVSKÝ Pavel

71

KER TEAM

34:53

10.

9.

82

HOLUB Miroslav

66

Bukovice

35:02

12.

10.

10

ŠESTÁK Karel

71

HAUCK TEAM Zlič

35:05

13.

11.

50

KNILL Daw

76

HKO Police n.Met.

35:10

14.

12.

46

ČESENEK Zbyšek

68

SPARTAK Police n.Met.

35:24

15.

13.

79

FARÁŘ Martin

77

JISKRA Adršpach

35:29

16.

14.

14

ČIPERA Radek

64

SKI Radvanice

35:31

17.

15.

53

TICHÝ Pavel

63

AC Náchod

35:42

19.

16.

90

HORNYCH Václav

78

REDPOINT Teplice n.Met.

35:44

20.

17.

52

ČIVRNÝ Jiří

81

Semily

35:46

21.

18.

28

NOVOTNÝ Josef

72

VAG NOVINY Bystré

35:49

23.

19.

76

VAŠÍČEK Martin

71

SKI Radvanice

36:05

26.

20.

31

SVOBODA Pavel

72

HO Mosty

36:08

27.

21.

12

FILIP Lukáš

76

SKI Radvanice

36:27

28.

22.

85

DVOŘÁK Jiří

63

KHS Jilemnice

36:47

29.

23.

73

KUŽELKA Petr

64

Postřekov

36:53

30.

24.

94

ZELENÝ Luděk

61

Česká Metuje

37:13

32.

25.

20

ČEJKA Stanislav

78

Dvůr Králové n.Lab.

37:18

33.

26.

40

JURÁŠEK Michal

67

HO HOKET Praha

38:08

37.

27.

68

ŽĎÁRSKÝ Aleš

61

Plhov

38:12

38.

28.

7

SROVNAL Otakar

75

LOKO Zábřeh

38:13

39.

29.

71

KARLÍK Michal

64

LOKO Trutnov

38:23

40.

30.

26

REZÁČ Věroslav

65

Olomouc

38:26

41.

31.

77

VEJRAŽKA Štěpán

71

Liberec

38:44

42.

32.

95

HORNYCH Miroslav

80

SOKOL Hronov

39:08

44.

33.

48

POLEJ Jiří

71

PODHORSKÝ SPOLEK Machov

39:09

45.

34.

81

BERAN Jaromír

76

Bezděkov

39:11

46.

35.

93

POHL Václav

80

HKO Police n.Met.

39:12

47.

36.

3

KOMŇÁCKÝ Miloš

76

HO Mladá Boleslav

39:45

51.

37.

83

VORÁČ Michal

76

Blansko

40:21

55.

38.

97

PIVNIČKA Radek

77

Police n.Met.

40:39

57.

39.

72

KOLÁČEK Martin

77

Valašské království

40:39

57.

40.

89

KUBINA David

76

Broumov

41:02

61.

41.

22

SHÁNĚL Vladimír

81

Nové Město n.Met.

41:06

62.

42.

30

ŠEBÁNEK Martin

64

ALPIN Praha

41:07

63.

43.

62

NAVRÁTIL Ondřej

78

Jeseník

41:12

64.

44.

74

NOSEK Jaroslav

63

ARTWISH

41:51

66.

45.

49

STUCHLÍK Michal

74

SPARTAK Police n.Met.

42:06

67.

46.

33

ŠRŮTEK David

80

BKL Machov

42:29

68.

47.

67

DVOŘÁK Stanislav

72

Rožnov p.Rad.

42:33

69.

48.

21

PALEJ Jan

78

Dvůr Králové n.Lab.

42:52

70.

49.

61

ČÁLEK Filip

76

Javor

43:17

71.

50.

92

KRATOCHVÍL Dan

73

Praha

43:37

73.

51.

6

ĎÁSEK Petr

63

HO START Ostrava

44:38

77.

52.

66

WOJCÍK Lukáš

75

Frýdek Místek

44:48

78.

53.

64

KOČARA Jiří

70

Frýdek Místek

45:46

79.

54.

84

DIVIŠ Martin

63

KLUB KLID

45:56

80.

55.

39

BĚLONOHÝ Jiří

68

Praha 6 Suchdol

46:58

81.

56.

86

AXMAN Pavel

75

HKO Police n.Met.

49:26

86.

57.

70

ŠVORČÍK Jan

67

Police n.Met.

49:58

90.

MUŽI 40-49 LET

1.

54

ČIVRNÝ Jiří

53

SLOVAN Liberec

31:59

3.

2.

11

BORŮVKA Jiří

56

SK Nové Město n.Met.

32:15

5.

3.

1

VOJÁČEK Pavel

51

PIVOVAR KRAKONOŠ

35:47

22.

4.

4

TRNKA Milan

56

Trutnov

37:02

31.

5.

36

ŠRŮTEK Stanislav

58

Rtyně v Podkrkonoší

39:22

48.

6.

47

ROSECKÝ Josef

60

VŠ Praha

39:27

50.

7.

29

FLÍGL Bohumil

60

SKP Rychnov n.Kn.

39:54

53.

8.

69

KLIMEŠ Bedřich

56

SOKOL Bukovice

40:06

54.

9.

43

TYLEČEK Petr

60

TJ Bohumín

43:26

72.

10.

54

RUCKER Oldřich

55

SK Hronov

43:43

75.

MUŽI OD 50 LET

1.

16

METELKA Josef

44

SOKOL Studnice

36:03

25.

2.

35

WINTER Pavel

50

SK Hronov

37:53

35.

3.

80

KOBER Josef

50

Dolní Olešnice

38:02

36.

4.

78

FARÁŘ Jaroslav

50

MARATONSTAV Úpice

38:45

43.

5.

18

KREJCAR Petr

45

MARATONSTAV Úpice

39:48

52.

6.

17

LIBRA Jiří

37

LBC Nové Město n.Met.

40:32

56.

7.

8

SROVNAL Otakar

42

LOKO Zábřeh

43:53

76.

Hlavní rozhodčí: Josef Havlíček v.r. Teplice nad Metují, 27.8.2000

Závod proběhl bez protestů a bez úrazů za slunečného počasí na tradiční trati.

SPONZOŘI ZÁVODU:

BUFO Zlín, REDPOINT Teplice n.Met., SEMIRAMIS Praha, MĚSTO Teplice n.Met.

 

WebZdarma.cz